AIR MAX LEATHER SC


zaczęło się od podjęcia próby rozwikłania zagadki cw ze zdjęcia powyżej. im głębiej tym w las. nitka po niteczce zgłębiając temat leather sc zahaczając o jewel, lewitując między latami 1996-2007 splątana milionem informacji wpadłam na paranoiczny pomysł zebrania wszystkiego w jednym miejscu, archiwizowania. nie znalazłam miejsca, które byłoby w stanie sprostać moim oczekiwaniom. sneakerpedia chaos, kicks-box brak szukajki, arkamix błędy. jednym z sensownych źródeł jest sizeeleven. mentalkicks także należy się podium. liczba zdjęć imponująca. overkill sneaker archive też zaliczam do sensowniejszych.
dzisiejsze poszukiwania otworzyły mi oczy. nie jestem jedyna w swoim obłędzie. strona, blog, forum, flickr, sneakerplay, tumblr. dróg jest wiele. pierwsza możliwość wydaje mi się najbardziej trafną. najmilszym zaskoczeniem były efekty poszukiwań. nieocenione stały się strony zasypane chińskimi literkami. często mylnie kojarzone z podróbkami to właśnie na tych stronach znalazłam najwięcej informacji. precyzując: http://tvby.yu-yake.com/number.html & http://www.annie.ne.jp/~nyamco23/sneaker/nike/running/amleathersc.html . odkryłam parę nowych dla mnie kolorystyk oraz odświeżyłam pamięć.




Komentarze

  1. im interested in some air max you have, my email is minipablo2@hotmail.com. i want to know how much cost and the sizes.

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. there is sneaker archive NOT marketplace apart section "for sale"

      Usuń

Prześlij komentarz

Popularne posty